[RSS W]

Archiwum kategorii: W

world4fun.eu – portal rozrywkowy

Podziel się
facebook Facebook
Google+ Google+
Tweeter Tweeter
Gg Gadu-Gadu

world4fun.eu serwis rozrywkowy, na łamach którego umieszczane są ciekawe i często niepoprawne politycznie artykuły o tematyce rozrywkowej i muzycznej.

world4fun.eu

Serwis skierowany głównie dla wszystkich tych, dla których kierunek rozwoju branży muzycznej nie jest obojętny, interpretacje znanych i popularnych piosenek, ukryte znaczenie śpiewanych zwrotek, analiza tekstów piosenek. Bezwzględny brak litości dla grupy znanej jako: illuminati.

Pod lupę brane są wszelkie produkcje takich znanych gwiazd show biznesu jak: Katy Perry, Rihanna, Jay-Z, Kesha, BOB, Nicki Minaj. Czytaj całość czytaj całość

Inne strony z kategorii W

webowiec.net - portal webmasterski

Webowiec.net - portal webmasterski, co prawda zaczynający dopiero swoją nową…

world4fun.eu - portal rozrywkowy

world4fun.eu serwis rozrywkowy, na łamach którego umieszczane są ciekawe i…

webowiec.net – portal webmasterski

Podziel się
facebook Facebook
Google+ Google+
Tweeter Tweeter
Gg Gadu-Gadu

Webowiec.net – portal webmasterski, co prawda zaczynający dopiero swoją nową odsłonę, ale z impetem wkraczający w tematykę tworzenia stron www.

webowiecnet

Czym powinien cechować się dobry blog webmasterski? Z pewnością nie powinno na nim zabraknąć kursów web, porad oraz ciekawych rozwiązań podstawowych problemów przy projektowaniu witryny.

W pierwszej kolejności warto przypomnieć, że strona: webowiec.net istnieje od dość dawna w sieci, na początku był to niewielki serwis oferujący komponenty dla webmasterów, mogliśmy skorzystać z funkcji: licznika odsłon, licznika osób on-line, sondy na stronę oraz wielu innych komponentów.

Niestety w pewnym momencie serwis został zamknięty, aby kilka miesięcy później odrodzić się jako blog.

Co możemy zobaczyć odwiedzając witrynę webowiec.net?

Przede wszystkim cenne porady, które czasami ciężko znaleźć na internecie, po odwiedzeniu witryny dowiemy się np. jak zbudować siatkę HSV używając CANVAS i HTML5, lub jak utworzyć uniwersalne przekierowanie 301 w htaccess.

Znajdziemy tam również kurs css dla niecierpliwych, gdzie w przeciągu kilku minut będziesz mógł zapoznać się z szeroką tematyką stylizacji elementów na stronie www poprzez CSS.

Przejdź do strony: webowiec.net