Archiwa tagu: css

kastin.pl – tworzenie stron www

Podziel się
facebook Facebook
Google+ Google+
Tweeter Tweeter
Gg Gadu-Gadu

Firma KASTIN INTERMEDIA zajmuje się tworzeniem stron www, aplikacji internetowych, zaplecza SEO, wizytówek firmowych. Modyfikacje skryptu strony, zmiana szablonu, dodanie nowej funkcjonaliści, odświeżenie strony, optymalizacja strony już nie będzie problemem.

zrzut_ekranu

Popularny ostatnio skrypt WordPress zostaje wykorzystywany do całej gamy nowych projektów. WordPress to już nie tylko blog, ale także mini portal, katalog stron, wizytówka firmowa, skrypt ogłoszeń, mini forum, mini społeczność czy w końcu zaplecze SEO. Czytaj całość czytaj całość

webowiec.net – portal webmasterski

Podziel się
facebook Facebook
Google+ Google+
Tweeter Tweeter
Gg Gadu-Gadu

Webowiec.net – portal webmasterski, co prawda zaczynający dopiero swoją nową odsłonę, ale z impetem wkraczający w tematykę tworzenia stron www.

webowiecnet

Czym powinien cechować się dobry blog webmasterski? Z pewnością nie powinno na nim zabraknąć kursów web, porad oraz ciekawych rozwiązań podstawowych problemów przy projektowaniu witryny.

W pierwszej kolejności warto przypomnieć, że strona: webowiec.net istnieje od dość dawna w sieci, na początku był to niewielki serwis oferujący komponenty dla webmasterów, mogliśmy skorzystać z funkcji: licznika odsłon, licznika osób on-line, sondy na stronę oraz wielu innych komponentów.

Niestety w pewnym momencie serwis został zamknięty, aby kilka miesięcy później odrodzić się jako blog.

Co możemy zobaczyć odwiedzając witrynę webowiec.net?

Przede wszystkim cenne porady, które czasami ciężko znaleźć na internecie, po odwiedzeniu witryny dowiemy się np. jak zbudować siatkę HSV używając CANVAS i HTML5, lub jak utworzyć uniwersalne przekierowanie 301 w htaccess.

Znajdziemy tam również kurs css dla niecierpliwych, gdzie w przeciągu kilku minut będziesz mógł zapoznać się z szeroką tematyką stylizacji elementów na stronie www poprzez CSS.

Przejdź do strony: webowiec.net