[RSS Turystyka]

Archiwum kategorii: Turystyka

Pałacyk na Mazurach – agroturystyka i noclegi Mazury

Podziel się
facebook Facebook
Google+ Google+
Tweeter Tweeter
Gg Gadu-Gadu

Zaznaczenie_001
Pałacyk na Skarpie to wyjątkowa agroturystyka na Mazurach. Wieś Dybowo okalana jest wzgórzami, z których widok sięga od Puszczy Boreckiej po Szeską Górę. Pałacyk zbudowano na skarpie u podnóża, której znajduje się jeziorko z plażą, przeznaczoną dla naszych gości.

Nasz pensjonat to idealne miejsce zarówno na rodzinny wypoczynek, romantyczne weekendy we dwoje jak i na niezapomniane imprezy okolicznościowe. To również istny raj dla plażowiczów oraz wędkarzy. Goście Pałacyku na Skarpie podczas pobytu korzystają bezpłatnie z: rowerów, przyczepki rowerowej dla dzieci, ping ponga, łódki do pływania na naszym jeziorze, leżaków, bilarda, trampoliny, piłkarzyków, badmintona, sali z kominkiem i telewizorem, wyposażonej kuchni, miejsca na ognisko lub grilla.

Oferujemy noclegi, konferencje, szkolenia na teremie Mazur Garbatych – Olecko, Dybowo, Giżycko, Gołdap. Chwile spędzone z nami pozostaną na długo w Państwa pamięci. Pałacyk zbudowano w wyjątkowo malowniczym terenie, położonym z dala od zgiełku miast, pośród licznych jezior, rzek, lasów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Czytaj całość czytaj całość