Pałacyk na Mazurach – agroturystyka i noclegi Mazury

Podziel się
facebook Facebook
Google+ Google+
Tweeter Tweeter
Gg Gadu-Gadu

Zaznaczenie_001
Pałacyk na Skarpie to wyjątkowa agroturystyka na Mazurach. Wieś Dybowo okalana jest wzgórzami, z których widok sięga od Puszczy Boreckiej po Szeską Górę. Pałacyk zbudowano na skarpie u podnóża, której znajduje się jeziorko z plażą, przeznaczoną dla naszych gości.

Nasz pensjonat to idealne miejsce zarówno na rodzinny wypoczynek, romantyczne weekendy we dwoje jak i na niezapomniane imprezy okolicznościowe. To również istny raj dla plażowiczów oraz wędkarzy. Goście Pałacyku na Skarpie podczas pobytu korzystają bezpłatnie z: rowerów, przyczepki rowerowej dla dzieci, ping ponga, łódki do pływania na naszym jeziorze, leżaków, bilarda, trampoliny, piłkarzyków, badmintona, sali z kominkiem i telewizorem, wyposażonej kuchni, miejsca na ognisko lub grilla.

Oferujemy noclegi, konferencje, szkolenia na teremie Mazur Garbatych – Olecko, Dybowo, Giżycko, Gołdap. Chwile spędzone z nami pozostaną na długo w Państwa pamięci. Pałacyk zbudowano w wyjątkowo malowniczym terenie, położonym z dala od zgiełku miast, pośród licznych jezior, rzek, lasów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Adres strony: http://palacyknaskarpie.pl/

Link: Pałacyk na Mazurach – agroturystyka i noclegi Mazury


----------------- W A R T O    Z O B A C Z Y Ć -----------------
Inne strony z kategorii P

Pałacyk na Mazurach - agroturystyka i noclegi Mazury

Pałacyk na Skarpie to wyjątkowa agroturystyka na Mazurach. Wieś Dybowo…

----------------- W A R T O    Z O B A C Z Y Ć -----------------

Umieść link do tej podstrony na swojej stronie aby zwiększyć wartość linka:

<a href="https://katalog.webowiec.net/turystyka/palacyk-na-mazurach-agroturystyka-i-noclegi-mazury/" title="Pałacyk na Mazurach – agroturystyka i noclegi Mazury">Pałacyk na Mazurach – agroturystyka i noclegi Mazury</a>


Artykuł o nazwie Pałacyk na Mazurach – agroturystyka i noclegi Mazury został dodany 24 czerwca 2015 20:36 w kategoriach: P, Turystyka oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Dodaj zakładkę klikając w link: Pałacyk na Mazurach – agroturystyka i noclegi Mazury.

Znajdź naszą stronę katalog stron WEBOWIEC w wyszukiwarkach pod keys`ami:, Katalog stron, katalog stron internetowych, web katalog, katalog ciekawych stron, eliterny katalog, katalog ciekawych stron, ceikawe strony, ciekawe witryny, ciekawe www, fajne www, co warto zobaczyć, www warte zobaczenia, strony które warto zobaczyć, interesujące strony www, elitarne strony, młodzieżowe strony

Możliwość komentowania jest wyłączona.